Novinky
Prezrite si našu ponuku
Leto v Sieti : Trenčín
12. augusta 2015

Dňa 9. augusta sme boli na akcii Leto v Sieti v Trenčíne. Počasie nám veľmi prialo, takže atrakcie išli v plnom prúde. Aj cez vysoké teploty sa deti zabavili na atrakciách, až sa im ani domov nechcelo ísť. Celý deň dopadol veľmi dobre. Tešíme sa na vás na ďaľšej zastávke Leto v Sieti.    

Prezrite si našu ponuku
Leto v Sieti : Martin
12. augusta 2015

Leto v Sieti bolo tentokrát v Martine kde sme boli aj my. Počasie nám najprv síce neprialo, no nakoniec dopadlo všetko veľmi dobre. Dúfame že sa všetkým páčilo a tešíme sa na ďaľšiu zastávku Leto v Sieti kde sa postaráme o vašu zábavu.                          […]

Prezrite si našu ponuku
Akcia PARÁDA 2015
9. júla 2015

Každoročne konaná akcia SPP pre hendikepované deti v areáli Zelená Voda pri Novom Meste nad Váhom – Paráda 2015. Tohtoročná novinka – prekážková dráha Vláčik mala veľký úspech! Takisto naše ďalšie atrakcie ako kĺzačka Lev, trampolína, či mini modrá kĺzačka.

Prezrite si našu ponuku
Vitajte
18. apríla 2015

Vitajte na našej novej web stránke! Dnešným dňom spúšťame nové webové stránky www.atrakciezilina.sk. Štruktúra aj dizajn webu sú nastavené tak, aby zodpovedali vašim potrebám čo do prehľadnosti a ľahšej orientácie, preto sme sa sústredili na stránky a funkcie, ktoré klienti využívajú najviac a aplikovali aktuálne webové štandardy pre lepšie zobrazovanie v rôznych internetových prehliadačoch a mobilných zariadeniach.